Yetkin Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., tamamı mühendislik eğitimine sahip uzman bir ekip tarafından, gayrimenkul sektöründeki deneyimli insan kaynağı ve kurumsal altyapı eksikliğini gidermek amacıyla kurulmuştur. Kurucuları, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Arsa Ofisi, TOKİ, Bayındırlık Bakanlığı, Emlak Bankası gibi kamu kurumları ve önde gelen özel şirketlerde yönetici olarak çalışmış; değişik inşaat, harita, gayrimenkul yatırım projelerinde görev almışlardır. Şirket, bünyesindeki SPK lisanslı değerleme uzmanları, mühendis, hukukçu ve ekonomistlerden oluşan kadrosuyla yurt çapında hizmet vermektedir.
Türkiye çapında hizmet veren şirketimizin merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Bunun yanı sıra Ankara, İzmir,  Adana, Samsun, Şanlıurfa ve Erzurum gibi büyük kent merkezlerinde Bölge Müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Şirketimiz;
Sermaye Piyasası Kurulu’nun, Seri VIII-No:35 sayılı tebliği uyarınca, 25.12.2009 tarihli,
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun, 08.12.2011 tarih 4480 sayılı kararı ile,
Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Şirketleri listelerine alınmış olup, sunulan hizmetler Mesleki Sorumluluk Sigortası kapsamında sigortalanmıştır.

Misyonumuz


Tecrübeli ve uzman kadrosu ile çözüm ortaklığını üslendiği;
gerçek ve tüzel kişilerin, gayrimenkul konusunda alacakları tüm kararlarına bilimsel ve fiziki verilere dayalı, doğru ve güvenilir bilgiler ışığında, yön verebmektir.

Vizyonumuz


Değerleme ve danışmanlık hizmeti sunduğumuz yurtiçi ve yurtdışında yerleşik gerçek ve tüzel kişilerin yatırım ve finansal kararlarında, seçkin bir kadro ile çalıştıklarını hissetmelerini sağlamak ve bu işbirliği sonucunda karşılıklı memnuniyet ve mükemmeliyete ulaşmaktır.

HİZMET HARİTASI